Najczęściej kupowane

Rower i bieżnia do ćwiczeń w wodzie

Rower do ćwiczeń w wodzie to niezbędny sprzęt do treningu o nazwie hydrospinning - aqua bike. Rower do ćwiczeń w wodzie to coś dla miłośników kolarstwa. Dzięki wodzie, szybciej uzyskamy rezultaty. Opór wody wzmaga wysiłek, co sprawia że jazda takim rowerem wzmacnia mięśnie i poprawia wytrzymałość. Oprócz tradycyjnego roweru do ćwiczeń w wodzie, posiadamy również rower "pływający", który nie styka się z podłogą, ale dryfuje po powierzchni basenu. Dzięki temu, nasze ciało oprócz pedałowania, pracuje nad koordynacją ruchową. Bieżnia do ćwiczeń w wodzie to innowacyjny sprzęt łączący siłownię z hydroterapią. Daje dużo większe efekty i poprawia samopoczucie. Bieżnia do ćwiczeń w wodzie używana jest także w dziedzinie rehabilitacji. W naszej ofercie posiadamy także orbitrek do ćwiczeń w wodzie. Orbitrek do ćwiczeń w wodzie to innowacyjne narzędzie wykorzystujące eliptyczny ruch oraz presje wywieraną przez wodę podczas pedałowania.

Rower i bieżnia do ćwiczeń w wodzie Jest 3 produktów.

 • 5 609,76 zł
  rower i bieznia do cwiczen w wodzie
  Rower do ćwiczeń w wodzie jest nowym innowacyjnym rowerem do spinningu w wodzie. Dzięki nowoczesnym pływakom w odróżnieniu od tradycyjnych rowerów może być używany w wodzie przekraczającej poziom 150 cm, tym samym daje możliwość przeprowadzania zajęć na basenach, na których dotychczas nie było to możliwe. 
  5 609,76 zł
  Dostępny na zamówienie 1-2 tyg
 • 252,03 zł
  akcesoria na nogi
  Aquaflap jest unikalnym opatentowanym przyborem do zajęć Aqua Fitness. Dzięki systemowi klap bocznych umożliwia cykliczny ruch kończyn dolnych przy całkowicie stabilnej pozycji pionowej zanurzonego w wodzie ciała. Aqua Flap idealnie sprawdza się w zajęciach grupowych jak również podczas indywidualnej pracy podczas rehabilitacji, angażując przy tym wiele...
  252,03 zł
  Dostępny na zamówienie
 • 5 609,76 zł
  Nowość
  rower i bieznia do cwiczen w wodzie
  Rower do ćwiczeń w wodzie AQUABIKE PRO OKEO to stacjonarny rower do ćwiczeń w wodzie wyposażony w innowacyjny system oporu hydrodynamicznego opatentowany przez KEO S.r.l. który powoduje płynność i ciągłość podczas jazdy, co czyni ten rower wyjątkowym.
  5 609,76 zł
  Dostępny na zamówienie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Zapraszamy do Fitelia FITNESS Fitelia