Odzież/obuwie/torby

Klapki basenowe, chusty sportowe, torby treningowe najwyższej jakości od włoskiego producenta OKEO. Niezbędne akcesoria pływackie! W naszej ofercie posiadamy profesjonalne torby na basen wykonane z nieprzemakalnego materiału, oryginalne chusty (bandany) wielofunkcyjne, które mogą być używane podczas uprawiania sportu takiego jak: aqua fitness, narciarstwo, jogging, kolarstwo, a także lekkie klapki basenowe, dostępne w trzech kolorach.

Podkategorie

  • Klapki

    Najlepsze klapki na basen firmy OKEO! Klapki damskie i męskie - lekkie i trwałe. Klapki dostępne w trzech kolorach, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Posiadają powierzchnie antypoślizgową i szybko schną. Klapki okeo to świetne klapki nie tylko na basen, ale także na plażę!

  • Chusty wielofunkcyjne

    Chusty wielofunkcyjne lub inaczej bandany włoskiej firmy OKEO to bardzo wysoka jakość. Chusta może służyć jako czapka, opaska, kominiarka lub piratka. Dodatkowym atutem chusty jest to, że może służyć również jako gumka do włosów dzięki swojej elastyczności. To świetny dodatek dla sportowców! Chusta idealnie sprawdzi się podczas uprawiania sportów takich jak: aquafitness, jogging, trening na siłowni, jazda na rowerze, jazda na nartach, a także podczas codziennych spacerów. Jest lekka i prosta w użyciu.

  • Torby treningowe

    Najlepsze torby treningowe i torby na basen. Oryginalne, prosto od włoskiego producenta. Pojemna torba pomieści okulary pływackie, płetwy, czepek, klapki basenowe, ręcznik, bidon, zaciski do nosa i zatyczki do uszu - czyli wszystko, co powinien posiadać prawdziwy pływak!

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji