Okulary

Szeroki wybór asortymentu z kategorii okulary pływackie w sklepie doplywania.pl. W naszym sklepie znajdziecie okulary pływackie dla dorosłych, maski do pływania, okulary pływackie dziecięce, okulary startowe a także inne akcesoria do pływania.

Oferowane przez nas okulary idealnie dopasowują się do kształtu twarzy, co daje duży komfort podczas pływania.

Podkategorie

 • Okulary pływackie startowe

  Profesjonalne okulary pływackie startowe oraz treningowe to najważniejszy sprzęt pływacki! Źle dobrane okulary powodują dyskomfort podczas zawodów pływackich lub treningów oraz mogą zadecydować o ewentualnej wygranej lub porażce. Dobrze dopasowane okulary pływackie doskonale przylegają do twarzy, nie powodując przy tym ucisku.

  Nasi eksperci pomogą wybrać Ci najlepsze okulary pływackie!

 • Okulary pływackie rekreacyjne

  Okulary pływackie rekreacyjne damskie i męskie. W sklepie doplywania.pl szeroki wybór okularów do pływania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Okulary pływackie rekreacyjne są idealne dla osób trenujących pływanie w formie hobby. Okulary powinny być idealnie dopasowane do twarzy oraz nie powodować dyskomfortu podczas użytkowania.

  W naszej ofercie znajdziecie także maski do pływania.

 • Okulary pływackie dziecięce

  Okulary pływackie dziecięce to bardzo istotne akcesoria podczas nauki pływania. Okulary powinny być dobrze dopasowane do twarzy dziecka. Źle dobrany sprzęt pływacki może bardzo łatwo zniechęcić dziecko do dalszej nauki. Spośród wielu marek produkujących okulary pływackie dla dzieci wybraliśmy tą, która szczególnie zwróciła naszą uwagę. Okulary pływackie włoskiej firmy OKEO to komfort, wygoda i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka!

 • Maski do pływania

  Maski do pływania to alternatywa dla okularów pływackich. Maska do pływania musi być idealnie dopasowana, tak jak w przypadku okularów pływackich. Maska nie powinna przeszkadzać w oddychaniu, a także odstawać poza obrys twarzy. Sklep pływacki doplywania.pl posiada w swojej ofercie maski pływackie firmy OKEO.

 • Akcesoria do okularów

  Akcesoria do okularów pływackich takie jak dodatkowe paski do okularów do pływania. Paski zrobione są z wytrzymałego silikonu.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji