Najczęściej kupowane

Orbitrek do zajęć w wodzie

Orbitrek do ćwiczeń w wodzie świetnie sprawdza się podczas zajęć grupowych aqua fitness. To innowacyjne urządzenie wykorzystujące opór wody podczas ćwiczeń. Podczas treningu z orbitrekiem pracują mięśnie całego ciała. Podczas zajęć na basenie nie są obciążane stawy, dlatego też orbitrek może być wykorzystywany przez każdego. W naszej ofercie posiadamy orbitreki do ćwiczeń w wodzie włoskiej firmy OKEO.

Orbitrek do zajęć w wodzie Jest 2 produktów.

 • 4 959,35 zł
  orbitrek do zajec w wodzie
  Orbitrek do ćwiczeń w wodzie wyprodukowany przez włoską firmę OKEO, to innowacyjne narzędzie wykorzystujące eliptyczny ruch oraz presje wywieraną przez wodę podczas pedałowania. Ponadto wykorzystując pracę kończyn górnych skutecznie wpływa na pracę mięśni całego ciała zwiększając tym samym zdolność motoryczną i koordynację bez przeciążania stawów.
  4 959,35 zł
  Dostępny na zamówienie
 • 252,03 zł
  akcesoria na nogi
  Aquaflap jest unikalnym opatentowanym przyborem do zajęć Aqua Fitness. Dzięki systemowi klap bocznych umożliwia cykliczny ruch kończyn dolnych przy całkowicie stabilnej pozycji pionowej zanurzonego w wodzie ciała. Aqua Flap idealnie sprawdza się w zajęciach grupowych jak również podczas indywidualnej pracy podczas rehabilitacji, angażując przy tym wiele...
  252,03 zł
  Dostępny na zamówienie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Zapraszamy do Fitelia FITNESS Fitelia