Aqua Fitness

Aqua fitness, czyli tzw. trening w wodzie jest innowacyjną formą spędzania aktywnie czasu. Aqua fitness to zajęcia, które pomogą w redukcji tkanki tłuszczowej i poprawią krążenie. Zajęcia w wodzie zwiększą również naszą siłę mięśniową, poprawią postawę, a także zredukują cellulit. Trening w wodzie zlikwiduje napięcie i stres. Ćwiczenia w wodzie są bezpieczne, ponieważ woda odciąża stawy. Ciało w wodzie waży nawet 90% mniej, dlatego aqua fitness jest dla każdego! Sprzęt do aqua fitnessu to m.in.: rower do ćwiczeń w wodzie, bieżnia do ćwiczeń w wodzie. Posiadamy także sprzęt, taki jak orbitrek wodny, mata pompowana do ćwiczeń w wodzie, step do zajęć w wodzie. Nowością jest drążek do aqua pole (taniec na rurze w wodzie na basenie).

Podkategorie

 • Rower i bieżnia do ćwiczeń w wodzie

  Rower do ćwiczeń w wodzie to niezbędny sprzęt do treningu o nazwie hydrospinning - aqua bike. Rower do ćwiczeń w wodzie to coś dla miłośników kolarstwa. Dzięki wodzie, szybciej uzyskamy rezultaty. Opór wody wzmaga wysiłek, co sprawia że jazda takim rowerem wzmacnia mięśnie i poprawia wytrzymałość. Oprócz tradycyjnego roweru do ćwiczeń w wodzie, posiadamy również rower "pływający", który nie styka się z podłogą, ale dryfuje po powierzchni basenu. Dzięki temu, nasze ciało oprócz pedałowania, pracuje nad koordynacją ruchową. Bieżnia do ćwiczeń w wodzie to innowacyjny sprzęt łączący siłownię z hydroterapią. Daje dużo większe efekty i poprawia samopoczucie. Bieżnia do ćwiczeń w wodzie używana jest także w dziedzinie rehabilitacji. W naszej ofercie posiadamy także orbitrek do ćwiczeń w wodzie. Orbitrek do ćwiczeń w wodzie to innowacyjne narzędzie wykorzystujące eliptyczny ruch oraz presje wywieraną przez wodę podczas pedałowania.

 • Stepy i rury do ćwiczeń w wodzie

  Wysokiej jakości stepy do ćwiczeń w wodzie, z przyssawkami, które umożliwiają prowadzić zajęcia na profesjonalnym i wysokim poziomie. W ofercie doplywania.pl znajdują się również rury do zajęć Aqua Pole Dance. Zajęcia te zaczynają dopiero nabierać popularności w Polsce, jednakże w większych miastach mają już swoich zwolenników. Rury do aqua pole dance wykonane są z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej.

 • Deska do ćwiczeń na wodzie

  Balansująca deska pompowana do grupowych ćwiczeń na basenie angażuje wszystkie mięśnie ciała. Dzięki niestabilności na wodzie, użytkownik intensywnie spala kalorie i wzmacnia mięśnie, a także rozwija odporność na wysiłek. Treningi z deską pompowaną mogą rozpocząć także początkujący użytkownicy - to nic trudnego! Deska Aquaboard balance polecana jest w szczególności do zajęć AQUAFITNESS.

 • Orbitrek do zajęć w wodzie

  Orbitrek do ćwiczeń w wodzie świetnie sprawdza się podczas zajęć grupowych aqua fitness. To innowacyjne urządzenie wykorzystujące opór wody podczas ćwiczeń. Podczas treningu z orbitrekiem pracują mięśnie całego ciała. Podczas zajęć na basenie nie są obciążane stawy, dlatego też orbitrek może być wykorzystywany przez każdego. W naszej ofercie posiadamy orbitreki do ćwiczeń w wodzie włoskiej firmy OKEO.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji