Nauka pływania

Profesjonalne piankowe maty do nauki pływania, rękawki, deski do nauki pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, makarony piankowe, a także akcesoria do zabawy w wodzie. W naszej ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt do nauki pływania, z których chętnie korzystają szkółki pływackie.

Podkategorie

 • Rękawki

  Rękawki do nauki pływania to bardzo przydatne akcesoria na basen dla dzieci. Rękawki podtrzymują dziecko w pozycji pionowej, dając jednocześnie dziecku dużą swobodę ruchu. Dmuchane rękawki zabezpieczają dziecko przed podtopieniem oraz sprawiają, że utrzymuje się ono na powierzchni wody. Istotnym wskaźnikiem wyboru rękawków jest ich rozmiar, czyli dostosowanie rękawków do wieku i wagi dziecka. Istotne jest także to, aby kupować rękawki od renomowanych producentów, takich jak OKEO, zajmujących się produkcją akcesoriów basenowych. Rękawki sprawdzą się zarówno na basenie krytym, jak i również na odkrytych zbiornikach.

 • Deski / makarony

  Deski i makarony do nauki pływania zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Każdy początkujący uczestnik basenu powinien skorzystać z piankowej deski do pływania lub makaronu. Jest to świetna asekuracja podczas pierwszych lekcji pływania. W ofercie naszego sklepu doplywania.pl posiadamy deski wykonane z pianki. Deski pływackie dla dzieci są kolorowe, co zwiększa ich atrakcyjność i chęć użytkowania podczas zajęć na basenie. Deski junior są mniejsze od seniorskich. Makarony piankowe do pływania są przydatne zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Makaron pomocny jest także podczas zajęć aqua aerobik i aqua fitness.

 • Akcesoria do zabawy

  Akcesoria do zabawy zachęcają dzieci do nauki pływania lub nurkowania. Profesjonalne zabawki do wyławiania sprawiaja niesamowitą frajdę najmłodszym uczestnikom basenu. Na zajęciach nauki pływania dla dzieci i niemowląt nie powinno zabraknąć: pałeczek do wyławiania, ringów, obręczy do nurkowania, rybek do wyławiania, zjeżdżalni, tunelu oraz innych akcesoriów do zabawy.

 • Maty do pływania

  Profesjonalne maty do pływania są niezastąpione dla szkół pływackich dzieci i niemowląt. Tratwa pływacka w zależności od grubości jest mniej lub bardziej stabilna. Niektóre z mat Okeo posiadają otwory na makarony, dzięki czemu można tworzyć tunele i łączyć ze sobą. W naszym sklepie pływackim doplywania posiadamy maty o długości 200 cm! W naszej ofercie mamy także maty z otworami do nurkowania. Maty pływackie wykonane są z bezpiecznej, miękkiej pianki i sprawiają mnóstwo radości podczas zajęć na basenie!

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji

TUNEL

617,07 zł