Czepki

Czepek pływacki to obowiązkowe akcesoria do pływania dla każdego uczestnika basenu. W swojej ofercie posiadamy rozmaite kolory i rozmiary czepków.

Czepki dla dzieci wykonane są zazwyczaj z miękkiego silikonu. Dostępne w rozmaitych wzorach i kolorach- posiadamy czepki zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Czepek pływacki dla dorosłych powinien być idealnie dopasowany w celu zapewnienia wygody i komfortu. W naszej ofercie szeroka gama czepków dla kobiet i mężczyzn.

Podkategorie

  • Czepki startowe

    Profesjonalny czepek startowy jest bardzo istotnym wyposażeniem dla pływaka startującego w zawodach lub olimpiadach. Czepki startowe powinny być wykonane z największą starannością oraz z wysokiej jakości materiałów. Dobry czepek pomaga poprawić czas i szybkość. Podczas zawodów pływackich liczy się każdy ułamek sekundy, dlatego też czepek startowy ma tak duże znaczenie.

  • Czepki rekreacyjne

    Czepki rekreacyjne damskie i męskie. Wykonane z miękkiego silikonu o rozmaitych wzorach. Każdy znajdzie coś dla siebie! Idealne do codziennego treningu na basenie krytym lub otwartym.

  • Czepki dziecięce

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji