Najczęściej kupowane

Okulary pływackie startowe

Profesjonalne okulary pływackie startowe oraz treningowe to najważniejszy sprzęt pływacki! Źle dobrane okulary powodują dyskomfort podczas zawodów pływackich lub treningów oraz mogą zadecydować o ewentualnej wygranej lub porażce. Dobrze dopasowane okulary pływackie doskonale przylegają do twarzy, nie powodując przy tym ucisku.

Nasi eksperci pomogą wybrać Ci najlepsze okulary pływackie!

Okulary pływackie startowe Jest 2 produktów.

 • 23,33 zł 33,33 zł
  okulary plywackie startowe
  Okulary typu szwedki cenione są przez zawodników i pływających wyczynowo dzięki niesamowitej skuteczności. Od zewnątrz powłoka lustrzana, metaliczna świetnie odbijająca refleksy świetlne oraz nadająca niesamowity wygląd okulary są sprzedawane w elementach do montażu. Daje to możliwość indywidualnego i precyzyjnego dopasowania rozstawu i naciągu gumek.
  23,33 zł 33,33 zł
   Obniżka!
   Wysyłka w ciągu 48 h
  • 29,84 zł 39,84 zł
   okulary plywackie startowe
   Okulary pływackie szwedki, model- SCORPION MIRROR z silikonowymi paskami są cenione przez zawodników i pływających wyczynowo dzięki niesamowitej skuteczności. Od zewnątrz powłoka lustrzana świetnie odbijająca refleksy świetlne oraz nadająca niesamowity wygląd.Okulary są sprzedawane w elementach do montażu. Daje to możliwość indywidualnego i precyzyjnego...
   29,84 zł 39,84 zł
    Obniżka!
    Wysyłka w ciągu 48 h
   Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
   Zapraszamy do Fitelia FITNESS Fitelia