Myślisz, że o sprzęcie do pływania i aqua fitness wiesz już wszystko ?

Postaramy się Ciebie zaskoczyć. Przygotowaliśmy bowiem dla Was miła niespodziankę i z wielką przyjemniością prezentujemy  nową Strefę AQUA. Nasz nowy serwis skierowny jest do ludzi z pasją, kochających aktywność fizyczną w wodzie oraz ceniących sobie sprzęt najwyzszej jakości.
Po długich poszukiwaniach udało się nam znależć coś czego jeszcze nie było w naszym kraju. Z tym większą przyjemnością prezentujemy Wam markę OKEO.

OKEO - szczypta informacji...

Od 1998 roku włoska marka OKEO jest częścią świata sportów wodnych na każdym poziomie.
Dostarcza m.in. najwyższej jakości sprzęt pływacki oraz aqua fitness, będący wynikiem połączenia najlepszych surowców dostępnych na rynku oraz kreatywności w typowo włoskim stylu.
Ponad to dzięki pracy kładącej nacisk na jakość i styl swoich produktów oraz struktur organizacyjnych, firma uważana jest jako rzetelny i solidny partner handlowy, posiadający szeroką sieć dystrybucji w całej Europie.

OKEO To również kompleksowa oferta skierowana do klubów pływackich, basenów miejskich oraz parków wodnych. Linia zawiera m.in. stroje pływackie, czepki oraz odzież, którym można nadać indywidualny charakter poprzez umieszenia nadruku z własnym logo.

Do dnia dzisiejszego już 2900 klubów i basenów w całej Europie  wybrało sprzęt OKEO